اطلاعات تماس

درباره شرکت

شرکت مهندسین ساختمان بایا برج، با بهره‌گیری از مهندسین و تکنیسین‌های مجرب و ماشین‌آلات، تجهیزات و متد روز و استفاده از مهندسی ارزش، نقش مؤثری در توسعۀ فعالیت‌های عمرانی وآبادانی  میهن عزیزمان ایفا نموده است. این شرکت با مجریانی از نیروهای متعهد و با تجربه مهندسی در سراسر ایران، به عنوان یک شرکت واحد با خلق آثاری که در طراحی، اجرا و ارائه، از نظر عملکرد و ساختار و همچنین از لحاظ زیبایی و فرم کلاسیک معماری ، کم‌نظیر و متنوع‌اند، فعالیت می‌ نماید.

[ استراتژی شرکت ]

فلسفه ما

تمامی پروژه ها و فعالیتهای انجام شده توسط شرکت مهندسین ساختمان بایا برج دارای گارانتی بوده و شرکت بایا برج پس ازاتمام پروژه نیز با تمام قوا در کنار شماست.

تضمین کیفیت

دفتر ما در منطقه چهار اصفهان و در خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است، در دسترس بودن خیابان هشت بهشت شرقی از طریق بزرگراه های اطراف آن، بازدید شما از ما را تا حد امکان راحت می کند.

مکان مناسب شرکت

خط مشی پرسنلی خاص در شرکت مهندسین بایا برج باعث می شود تا در زمینه کاری ، فقط افراد حرفه ای را در محیط خود گرد هم آوریم.

تیم حرفه ای

هدف ما این است که با خدمات متنوع خود در هر زمینه مربوط به ساختمان ، کار را تا حد امکان برای شما راحت کنیم

سطح بالای خدمات

پس از اتمام مرحله طراحی ، متخصصان بایا برج با ارائه نظرات و پیشنهادات متنوع در مورد نوع مصالح و کیفیت آنها ، تنوعی از ارقام و مبالغ مختلف را در اختیار کارفرما قرار می دهد که کارفرما می تواند از بین آنها به مبلغ مدنظر خود دست یابد

سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر

رویکرد جدی به تجارت در بایا برج این امکان را می دهد که تمام جزئیات کلیدی پروژه در قرارداد ثبت شده و موجبات اطمینان خاطر کارفرمایان گرامی فراهم گردد

رابطه قراردادی

درباره شرکت

بایا برج ، یک سطح تاپ و اساسی از خدمات در زمینه ساختمان سازی و همچنین بازسازی دکوراسیون و توسعه طراحی مبلمان و طراحی داخلی ارائه می نماید. ما راه حل های فردی را در زمینه معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی توسعه می دهیم و تخصص گسترده شرکت ما ، به ما امکان ارائه این خدمات جامع را می دهد. بنابراین در صورت نیاز به احداث ساختمان ( از اخذ پروانه تا تحویل پروژه ) طراحی و اجرای سفت کاری و  نازک کاری ، بازسازی و مقاوم سازی ساختمان های قدیمی ، طراحی و اجرای محیط های تجاری ، صنعتی و اداری و همچنین محوطه سازی ، ویلاسازی و فضای سبز می توانید با ما تماس بگیرید.

 

ما با آگاهی کامل از نقش و تأثیر فعالیت های پژوهشی خود در سازندگی و توسعه پایدار جهان، رفاه و آسایش انسان، حفظ جهان هستی از آلودگی های زیست محیطی و تأمین شادی پایدار و دراز مدت خود و دیگران، اینک که فعالیت های مهندسی خود را آغاز میکنیم به پروردگار جهان و انسان سوگند یاد میکنیم:

– همواره در سراسر زندگی شغلی، حرفه ای و اجتماعی خود بدین سوگند وفادار باشیم…

[ توصیفات ]

آنچه کارفرما ها درباره ما میگویند

"لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است."
عسل صابری
مشتری شرکت
[ متخصصین ما ]

با تیم ماهر ما آشنا شوید

[ مدیر مالی ]
[ مدیر مالی ]
[ مدیر مالی ]
×
واتساپ
اینستاگرام